Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Wiadomości ze Skoczowa: Szkoła Zdrowego Gotowania

24.04.2019, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Wolontariusze skoczowskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej  zapraszają na spotkanie z promotorką zdrowia Iwoną Deperas. W programie wykład, pokaz gotowania, degustacja i przepisy kulinarne dla każdego. Wstęp wolny!

Iwona Deperas, promotorka zdrowia zdrową kuchnię zna od podszewki. Na najbliższych zajęciach w Skoczowie w ramach Szkoły Zdrowego Gotowania podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. W programie krótka prelekcja , a po niej pokaz przyrządzania potraw i degustacja. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie przepisy na pyszne, zdrowe dania.

Pamiętajmy, że to w dużej mierze od nas zależy, czy unikniemy chorób cywilizacyjnych takich jak otyłość, cukrzyca, nadciśnienie. Zdrowie można wprowadzać do kuchni stopniowo. Więcej szczegółów poznamy podczas szkoły gotowania.

Kurs zdrowego gotowania odbędzie się w poniedziałek, 6 maja w Szkole Podstawowej nr 8 w Skoczowie, przy ul. G. Morcinka 20. Początek zajęć o godzinie 18.

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

Załączniki

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij