Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

UWAGA:Skoczów: Klub zdrowia odwołany

UWAGA. Z POWODO KORONAWIRUSA I ZAMKNIĘCIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8 KLUB ZDROWIA PLANOWANY NA 16 MARCA ZOSTAJE ODWOŁANY.

***

Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej - Filii w Skoczowie - serdecznie zapraszają na bezpłatne spotkanie Klubu Zdrowia, które odbędzie się 16 marca (poniedziałek) w Skoczowie (Szkoła Podstawowa nr 8) o godzinie 18.00.

W programie przewidziany jest ciekawy wykład o intrygującym tytule  "Cukrzyca - slodka przyjaciółka czy pasażer na gapę". Temat przedstawi pani Pani Beata Głowackia - promotorka zdrowia i autorka bloga kulinarnego swojskozfasolka.pl, na którym prezentuje potrawy roślinne o niskim i średnim indeksie glikemicznym. 

W programie przewidziany jest również czas na bezpłatne badania profilaktyczne (ciśnienie, poziom cukru, spirometria, pomiar tkanki tłuszczowej) oraz degustacja zdrowych, wegetariańskich potraw.

Nie może Cię zabraknąć! Przyjdź i przyprowadź ze sobą znajomych! 16 marca o godzinie 18.00, w Szkole Podstawowej nr 8 w Skoczowie (ul. G. Morcinka 20).

Serdecznie zapraszamy! Wstęp bezpłatny!

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij