Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Szkoła Zdrowego Gotowania 24.11.2022

Wolontariusze Filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Skoczowie zapraszają na Szkołę Zdrowego Gotowania z promotorką zdrowia - Iwoną Deperas. W programie wykład, pokaz gotowania, degustacja i przepisy kulinarne dla każdego. Wstęp wolny!

Iwona Deperas, promotorka zdrowia zna zdrową kuchnię od podszewki. Na najbliższych zajęciach w Skoczowie w ramach Szkoły Zdrowego Gotowania podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. W programie krótka prelekcja , a po niej pokaz przyrządzania potraw i degustacja. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie przepisy na pyszne, zdrowe dania.

Postaw na swoje zdrowie! To co jesz ma znaczenie - warto więc nauczyć się jak przyrządzać zdrowe posiłki, które będą dobrym budulcem dla wszystkich komórek naszego ciała!

Kurs zdrowego gotowania odbędzie się 24 listopada, przy ul. Cieszyńskiej 25 w Skoczowie. Początek zajęć o godzinie 17.00

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij