Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: zrozumieć depresję

15.10.2017, Kluby zdrowia

Depresja może dopaść każdego. O tym, jak z nią sobie radzić, opowie lek. Helena Żurek. Na spotkanie, które odbędzie się w ramach Klubu Zdrowia w Skoczowie w poniedziałek, 16 października zapraszają wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Skoczowie.

Depresja jest często traktowana jako temat tabu i z tego powodu powstaje wokół niej wiele mitów. Ich rozprzestrzenianie sprawa, że choroba ta jest lekceważona i niezrozumiała dla otoczenia. Brak zrozumienia odbiera cierpiącym na depresję nadzieję na wsparcie, a to powoduje, że jest im jeszcze trudniej ujawnić chorobę i zacząć sobie pomagać.

W programie spotkania klubu zdrowia oprócz ciekawego wykładu degustacja zdrowych potraw, pomiar ciśnienia i poziomu cukru we krwi, badanie objętości tkanki tłuszczowej, obliczanie wskaźnika BMI oraz możliwość zaopatrzenia się w publikacje książkowe o tematyce zdrowotnej.

Najbliższe spotkanie Klubu Zdrowia w Skoczowie odbędzie się w poniedziałek, 16 października o godz. 18 w Zespole Szkół nr 1, przy ul. G. Morcinka 20. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij