Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: zdrowi stulatkowie

11.12.2013, Kluby zdrowia

Czy śpiewane na urodzinach „100 lat” to tylko pobożne życzenia? Zdaniem organizatorów najbliższego spotkania Klubu Zdrowia w Skoczowie, niekoniecznie.

Tematem spotkania, organizowanego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh), będzie długowieczność i sposoby na zachowanie witalności przez lata. Zaproszona prelegentka, Iwona Deperas, promotor zdrowia i członkini Polskiego Komitetu Zwalczania Raka opowie m.in. o swojej pasji, którą jest zdrowa kuchnia.

Człowiek, wkraczając w jesień życia, może być aktywny, trzeba tylko w porę o siebie zadbać. O szczegółach dowiemy się w klubie zdrowia.

W programie także degustacja herbat ziołowych i porady na temat stosowania ziół. Ponadto możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych – ciśnienia krwi, poziomu cukru, zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie.

Najbliższe spotkanie Klubu Zdrowia w Skoczowie odbędzie się w poniedziałek, 16 grudnia, o godzinie 18 w Zespole Szkół nr 1 w Skoczowie, przy ul. G. Morcinka 20. Program został dofinansowany z funduszy Urzędu Miasta.

Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij