Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: zdobądź szczyt zdrowia!

17.06.2015, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

W niedzielę, 21 czerwca u podnóża malowniczo położonej Czantorii odbędzie się już po raz kolejny plenerowa impreza prozdrowotna pod hasłem „Czantoria dla Twojego Zdrowia”. W programie imprezy m.in. bezpłatne porady i badania medyczne, pokaz ratownictwa medycznego, zabawy i konkursy dla dzieci.

Organizatorzy przewidzieli moc atrakcji. W dniu imprezy będzie można między innymi po promocyjnej cenie wjechać kolejką linową na Czantorię i podziwiać przy tym przepiękną panoramę okolicy. Ponadto chętni będą mogli uczestniczyć w zajęciach z aerobiku. Nie zapomniano o najmłodszych! Dla nich również przewidziano atrakcje. Będą konkursy z nagrodami oraz inne atrakcyjne niespodzianki. Imprezie przyświeca szlachetny cel – zwrócenie uwagi na profilaktykę chorób cywilizacyjnych.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 czerwca, w godzinach 9.30–14.30. Na wspólną zabawę zapraszają Polski Komitet Zwalczania Raka Oddział w Cieszynie, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Cieszynie, filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Skoczowie oraz Miasto Ustroń.

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o zdrowie z ChSCh.

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij