Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: zapomniana moc ziół

15.10.2013, Kluby zdrowia

Lecznicze właściwości ziół znane były od zarania ludzkości. W roślinach drzemie ogromna uzdrawiająca siła, którą odkryjemy na nowo 21 października – na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Skoczowie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Dziś naturalne sposoby leczenia w wielu przypadkach odeszły do lamusa, wyparte przez tabletki i kolorowe suplementy. Czy koniecznie musimy brać tabletki na ból głowy czy brzucha? Okazuje się, że wiele dolegliwości można wyleczyć za pomocą naturalnych metod. Zapomniane właściwości wielu roślin odkryjemy na nowo podczas kolejnego spotkania skoczowskiego klubu zdrowia. Zielarz Andrzej Wojtkowski opowie o tym, jak wiele możemy zyskać dzięki stosowaniu ziół.

Prelegent jest pasjonatem zielarstwa, ma plantację ziół, której sam dogląda. Opowie o ziołach ogólnodostępnych, takich, które możemy sami zebrać w ogródku czy na łące.

Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Skoczowie odbędą się w poniedziałek, 21 października o godzinie 18. w Zespole Szkół nr 1 w Skoczowie, przy ul. G. Morcinka 20. Wstęp wolny.

Na uczestników czeka ponadto degustacja herbaty ziołowej, a także możliwość zakupu literatury prozdrowotnej oraz mieszanek ziołowych, herbat i przypraw na różne dolegliwości.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij