Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: spotkanie z prof. Andrzejem Bochenkiem

16.05.2013, Kluby zdrowia

Na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Skoczowie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) gościł będzie znany kardriochirurg prof. Andrzej Bochenek. Opowie on o najnowszych zdobyczach medycyny na polu chirurgii i kardiochirurgii oraz o tym, dlaczego warto dbać o serce.

Choroby układu krążenia są główną przyczyną zgonów w Polsce i odpowiadają aż za połowę przypadków. Tym bardziej warto zainteresować się tematem spotkania w Skoczowie.

Po wykładzie zatytułowanym Nowoczesne metody w chirurgii i kardiochirurgii będzie możliwość rozmowy z prof. Bochenkiem. To wybitny specjalista w swojej dziedzinie, który umiejętności zawodowe doskonalił w wiodących ośrodkach kardiochirurgii w Polsce oraz w renomowanych klinikach Europy i USA.

W programie, oprócz ciekawej prelekcji, będą porady żywieniowe oraz degustacja zdrowej żywności. Ponadto organizatorzy zapewniają możliwość wykonania bezpłatnych badań ciśnienia krwi i poziomu cukru oraz pomiaru tkanki tłuszczowej.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Skoczowie odbędą się w poniedziałek, 20 maja, o godzinie 18 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. G. Morcinka 20. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij