Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: sposób na bóle kręgosłupa

12.01.2016, Kluby zdrowia

Problem związany z bólem kręgosłupa deklaruje  co drugi dorosły Polak. Czy jesteśmy na niego skazani? O tym na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Skoczowie prowadzonego przez wolontariuszy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) opowie specjalista z zakresu rehabilitacji ruchowej Stanisław Kubica.

Gość styczniowego spotkania klubu zdrowia opowie o przyczynach, leczeniu i zapobieganiu problemom z kręgosłupem. Dla niektórych ciekawym może wydać się fakt, że nie za każdy ból pleców odpowiada chory kręgosłup. Przyczyną dolegliwości może być np. stres.
W programie spotkania jak zwykle będą porady żywieniowe, poczęstunek, a także możliwość bezpłatnego wykonania prostych badań profilaktycznych – ciśnienia krwi, poziomu cukru, zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie. Zainteresowani będą mogli również zakupić publikacje o tematyce zdrowotnej.

Najbliższe spotkanie Klubu Zdrowia w Skoczowie odbędzie się w poniedziałek, 18 stycznia, o godzinie 18. Miejscem spotkania jak zawsze jest Zespół Szkół nr 1, przy ul. G. Morcinka 20.

Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij