Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: przepisy kulinarne dla każdego

16.09.2014, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Wolontariusze skoczowskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na spotkanie z promotorką zdrowia Iwoną Deperas. W programie wykład, pokaz gotowania, degustacja i przepisy kulinarne dla każdego. Wstęp wolny!

Iwona Deperas, promotorka zdrowia, członek Polskiego Komitetu Zwalczania Raka od lat angażuje się w działalność klubów zdrowia prowadzonych przez wolontariuszy ChSCh. Zdrową kuchnię zna od podszewki. Na najbliższych zajęciach w Skoczowie w ramach Szkoły Zdrowego Gotowania podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. W programie wykład, a po nim pokaz przyrządzania potraw i degustacja. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma bezpłatną broszurę z przepisami na pyszne, zdrowe dania.

Pamiętajmy, że to w dużej mierze od nas zależy, czy unikniemy chorób cywilizacyjnych takich jak otyłość, cukrzyca, nadciśnienie. Zdrowie można wprowadzać do kuchni stopniowo. Na początek wystarczy np. zastąpić białe pieczywo ciemnym, biały ryż i makarony pełnoziarnistymi produktami. Więcej szczegółów poznamy podczas szkoły gotowania.

Kurs zdrowego gotowania odbędzie się we wtorek, 23 września w Zespole Szkół nr 1 w Skoczowie, przy ul. G. Morcinka 20. Początek zajęć o godzinie 18.

Wstęp wolny.

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij