Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: posłuchaj swojego serca

15.05.2014, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Urząd Miejski w Skoczowie, lokalna filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Cieszynie zapraszają w niedzielę, 18 maja na bezpłatną akcję profilaktyczną, która odbędzie się na skoczowskim Rynku w godzinach 12–16.

Postęp i błyskawiczny rozwój medycyny „upoważnił” nas do zaniedbania zdrowia. Żyjemy ze świadomością, że kiedy jakiś organ się zużyje, można go przeszczepić. Dzisiaj niekoniecznie trzeba znaleźć dawcę – sztuczne serce już bije. Najlepiej jednak skupić się na tym, by zachować swoje serce jak najdłużej zdrowe i sprawne. Pomogą w tym regularne badania profilaktyczne. Już 18 maja będzie można je wykonać na skoczowskim Rynku, wracając z niedzielnego spaceru. Podczas akcji sprawdzimy m.in. ciśnienie krwi, poziom wysycenia krwi tlenem, procent tkanki tłuszczowej w organizmie. Wszystkie badania w ramach akcji będą bezpłatne.

Daj szansę swojemu sercu!

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij