Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: pokochaj zdrowie!

15.06.2016, EXPO Zdrowie

Już w najbliższy poniedziałek w Skoczowie odbędzie się kolejna wystawa EXPO Zdrowie. Do wzięcia udziału w imprezie zapraszają wolontariusze lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Na uczestników czeka moc zdrowotnych atrakcji.

EXPO Zdrowie to znany na całym świecie projekt promujący zasady zdrowego stylu życia. Podczas wystawy na poszczególnych stoiskach uczestnicy będą mogli poznać sposoby na długie, spokojne życie bez chorób. Wbrew pozorom przepis na zdrowie jest bardzo prosty, zawiera tylko osiem „składników”. Jakich? O tym na EXPO Zdrowie.

Wśród zdrowotnych atrakcji m.in. możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych (m.in. poziomu cukru i cholesterolu) oraz konsultacje lekarskie, test harwardzki (sprawdzian wydolności wysiłkowej organizmu), możliwość poznania biologicznego wieku organizmu, który może być wyższy lub niższy niż ten podany w metryce.

Wystawa EXPO Zdrowie odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca w Zespole Szkół nr 1 w Skoczowie, przy ul. G. Morcinka 20. Początek imprezy o godzinie 17.

Czytaj więcej o EXPO Zdrowie.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij