Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: osiem filarów zdrowia

14.01.2014, Kluby zdrowia

Skoczowski klub zdrowia, prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na spotkanie pt. Droga do zdrowia. Na zajęciach zaproszony prelegent opowie o podstawowych zasadach zdrowego stylu życia.

Jak przekonują organizatorzy, nasze dobre samopoczucie opiera się na ośmiu filarach. Zbalansowana dieta, aktywność fizyczna, woda, świeże powietrze, światło słoneczne, wstrzemięźliwość, odpoczynek i zaufanie – oto, co potrzebne nam do szczęścia. Dobrodziejstwa te są dostępne dla wszystkich i to zupełnie za darmo. Prelegent Włodzimierz Pilch podczas wykładu ciekawie omówi powyższe zasady zdrowia i podpowie, jak je stosować.

Po prelekcji degustacja herbat ziołowych. Będą także praktyczne porady w zakresie stosowania ziół. Chętni będą mogli skorzystać z prostych badań profilaktycznych (badanie ciśnienia krwi, poziomu cukru i pomiar tkanki tłuszczowej).

Najbliższe spotkanie Klubu Zdrowia w Skoczowie odbędzie się w poniedziałek, 20 stycznia, o godzinie 18 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. G. Morcinka 20.

Udział w zajęciach jest – jak zawsze – bezpłatny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij