Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: kurs gotowania – na zdrowie

4.11.2016, Kluby zdrowia

Już wkrótce kolejna odsłona Szkoły Zdrowego Gotowania w Skoczowie. Na zajęcia z promotorką zdrowia Iwoną Deperas zapraszają wolontariusze lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Kurs będzie składał się z dwóch części, teoretycznej i praktycznej. Po krótkim wprowadzeniu i wyłożeniu podstaw zdrowego stylu życia poznamy proste i tanie przepisy na zdrowe potrawy. Ukoronowaniem spotkania będzie degustacja wspólnie przygotowanych dań. Ponadto każdy uczestnik spotkania otrzyma zestaw przepisów kulinarnych. Będzie pysznie, zdrowo i kolorowo. Iwona Deperas to znana propagatorka zdrowego stylu życia. Od lat prowadzi warsztaty zdrowego gotowania, dzieli sie wiedzą i doświadczeniem. Jest właścicielką baru wegetariańskiego Vege Hut w Skoczowie.

Warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania odbędą się w najbliższy wtorek, 8 listopada, o godzinie 18 w Zespole Szkół nr 1, przy ul. G. Morcinka 20.

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij