Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: koncert dla Kuby

21.03.2012, nieprzypisany

Już 25 marca, o godz. 16 w Skoczowie odbędzie się koncert charytatywny na rzecz chorego na białaczkę Kubusia Bodera. Przyjdź i pomóż!

Kuba był zwyczajnym sześciolatkiem. Chodził do szkoły, bawił się z kolegami. Jeszcze tuż przed tegorocznymi feriami był na balu przebierańców. Tydzień później trafił do szpitala. Diagnoza: białaczka limfoblastyczna.

Z dnia na dzień spokojne życie państwa Boderów zamieniło się w codzienną walkę o życie dziecka. Przed ich synkiem długie i kosztowne leczenie.

Aby pomóc chłopcu, nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8, której jest uczniem, postanowili zorganizować koncert charytatywny. Na apel o udział w tym przedsięwzięciu odpowiedziało wiele osób. Podczas imprezy będą licytowane m.in. przedmioty sportowe piłkarskiej kadry narodowej, a wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej przeprowadzą kwestę.

W koncercie wystąpią chór nauczycielski oraz dzieci z Zespołu Szkół nr 1 w Skoczowie, Zdzisław Baguda „Szczypior” – uczestnik pierwszej edycji telewizyjnego programu muzycznego ,,Bitwa na głosy”, zespół muzyczny „Batalion d’Amour”, formacja taneczna „Eksperyment” z Gimnazjum nr 2 w Skoczowie i wielu innych wykonawców.

Rodzice z całego serca dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagają w ratowaniu ich synka.

Przyjdź i pomóż Kubie.

Sala widowiskowa „Pod Pegazem” w Skoczowie, ul. Targowa 26
niedziela, 25 marca, godz. 16.

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij