Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: już wiadomo, jak zadbać o kręgosłup

22.11.2011, Kluby zdrowia

Chiropraktyk i masażysta Stanisław Kubica słynie z niekonwencjonalnych sposobów przedstawiania zagadnień związanych z dolegliwościami kręgosłupa. Jego wykłady przyciągają rzesze ludzi cierpiących na bóle kręgosłupa i mięśni. Tym razem warsztaty z jego udziałem odbyły się w skoczowskim klubie zdrowia, prowadzonym przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

– Prelegent przedstawił dużo praktycznych ćwiczeń pozwalających radzić sobie z dokuczliwymi bólami pleców – opowiada Andrzej Cichy, kierownik klubu w Skoczowie. – Po wykładzie podeszło do niego wielu uczestników, żeby poradzić się w indywidualnych przypadkach. Stanisław Kubica zalecał, jak poprawnie siedzieć i wstawać z łóżka. Największe zainteresowanie wzbudziły prezentowane sposoby radzenia sobie z migreną. Okazuje się, że wystarczy stosować odpowiedni ucisk i wykonać masaż.

Prelegent zaprosił też osoby z widowni do prezentacji prostych ćwiczeń oraz masaży, które niwelują bóle kręgosłupa.

A już 19 grudnia, o godz. 18, jak zwykle w Zespole Szkół nr 1 (ul. Gustawa Morcinka 20)  kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w Skoczowie. Temat wykładu to Jak wzmocnić swoją odporność? Prelegentką będzie Bożena Kropka, alergolog i dietetyk. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

(mp)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij