Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Skoczów: czy kręgosłup musi boleć?

13.02.2014, Kluby zdrowia

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Skoczowie zapraszają na kolejne spotkanie klubu zdrowia, poświęcone tym razem bólom kręgosłupa. Wstęp wolny!

Jest to problem niezwykle aktualny, bowiem dotyka nawet 60% społeczeństwa. Bóle pleców są wynikiem m.in. rozwoju cywilizacyjnego. Coraz częściej wyręczają nas maszyny, co prowadzi do zaprzestania ruchu, a brak ruchu wpływa niekorzystnie na kręgosłup. Bóle mogą być też spowodowane niewłaściwą dietą. Na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Skoczowie dowiemy się, jak zapobiegać i leczyć choroby i zespoły bólowe kręgosłupa. Gościem spotkania będzie lek. med. Krzysztof Wierzbicki.

W ramach zajęć będzie możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych (ciśnienia krwi, poziomu cukru, pomiaru tkanki tłuszczowej). W programie także degustacja zdrowej żywności i porady żywieniowe.

Spotkanie Klubu Zdrowia w Skoczowie odbędzie się w poniedziałek, 17 lutego, o godzinie 18 w budynku Zespołu Szkół nr 1 przy ul. G. Morcinka 20. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij