Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Pierwszy maja w Skoczowie

28.04.2011, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Pierwszy maja w Skoczowie od trzech lat upływa pod znakiem promocji zdrowego stylu życia. W tym roku w dniu Święta Pracy, o godz. 15 po raz trzeci rusza Skoczowski Marsz po Zdrowie. Jego organizatorami są: Stowarzyszenie Wspólnota Dla Skoczowa, Klub Nordic Walking „Włóczykije” i lokalna filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Do pokonania dystans około 4 km.

Zapisy rozpoczną się o godzinie 14 (wpisowe wynosi 5 zł). Start III Skoczowskiego Marszu po Zdrowie na targowisku koło Pływalni „Delfin”. Trasa biegnie ulicami miasta na Kaplicówkę. Na tym wzgórzu wytyczono półmetek i mały odpoczynek z pokrzepiającym posiłkiem.

Andrzej Cichy, szef skoczowskiej filii ChSCh i spiritus movens prozdrowotnych działań w Skoczowie zatroszczył się o to, by trzykrotnie – na starcie, półmetku i mecie – uczestnicy marszu mieli możliwość wykonana podstawowych badań, jak choćby pomiaru ciśnienia, tkanki tłuszczowej i współczynnika BMI (Body Mass Index, wskaźnik masy ciała). Podobne badania wykonywane są również podczas comiesięcznych spotkań Klubu Zdrowia w Skoczowie, prowadzonego przez ChSCh.

Jak wiadomo, ruch to zdrowie – dlatego jeśli tylko masz ochotę, przyjdź i weź udział w trzeciej odsłonie zdrowotnego marszu.  

Dowiedz się więcej o klubach zdrowia.

Jeśli chcesz wspomóc działalność dobroczynną, w tym inicjatywy prozdrowotne, możesz zasilić konto ChSCh.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz jej przekazać 1% podatku (KRS 0000220518).

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij