Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Otwarte skoczowskie serca. Prawie 10 tys. na leczenie Kubusia

29.03.2012, nieprzypisany

Prawie 10 tys. na rzecz chorego na białaczkę Kubusia Bodera udało się zebrać podczas koncertu charytatywnego zorganizowanego 25 marca w skoczowskiej Sali po Pegazem. Frekwencja na imprezie przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Koncert zorganizował Zespół Szkół nr 1 w Skoczowie, którego uczniem jest Kuba, przy współudziale Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh), która przeprowadziła kwestę podczas koncertu. Chęć pomocy swoją obecnością oraz datkami potwierdziło kilkuset uczestników.

Przypomnijmy, siedmioletni Kubuś Bodera choruje na białaczkę od lutego. Wtedy właśnie spokojne życie jego rodziny zamieniło się w codzienne zmagania o zdrowie i życie Kuby. Chłopca czeka długie i kosztowne leczenie, dlatego rodzice nie kryją wdzięczności z powodu tak ogromnego wsparcia.

W koncercie, zgodnie z zapowiedzią, wystąpili m.in. uczniowie zespołu szkół nr 1, Zespół Taneczny „Fuzja” oraz Zdzisław Baguda „Szczypior”, uczestnik programu muzycznego „Bitwa na głosy”. Oprócz zbiórki pieniędzy prowadzona była też m.in. sprzedaż ciast przygotowanych przez rodziców.

W imieniu Kuby serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij