Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

EXPO Zdrowie w Skoczowie

29.10.2015, EXPO Zdrowie

W środę, 4 listopada po raz kolejny do Skoczowa zawita mobilna wystawa EXPO Zdrowie. Wolontariusze zapraszają na bezpłatne badania, degustacje i konsultacje z lekarzem.  

EXPO Zdrowie to znana na całym świecie wystawa promująca zdrowy, aktywny tryb życia, który można streścić następująco: wyjdź na powietrze, ćwicz, zdrowo się odżywiaj, pij wodę, pamiętaj o odpoczynku, umiejętnie korzystaj ze słońca, korzystaj z dóbr z umiarem i uśmiechaj się! Podczas wystawy na kolejnych stoiskach dowiemy się, jak te wszystkie punkty wprowadzić do naszego życia. Będzie można m.in. przejść test harwardzki (prosty test sprawdzający wydolność organizmu), poznać swój wiek biologiczny (wiek wynikający ze stanu zdrowia, a nie z metryki), skosztować pysznych, zdrowych potraw, zrobić podstawowe badania profilaktyczne oraz skonsultować ich wynik z lekarzem. Na wspólną i pożyteczną zabawę zapraszają wolontariusze skoczowskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Skoczowskie EXPO Zdrowie będzie można odwiedzić w środę, 4 listopada, w godzinach od 17 do 19 w zespole Szkół nr 1, przy ul. G. Morcinka 20.  

Czytaj więcej o EXPO Zdrowie.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij