Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Expo Zdrowie - Skoczów 29.11.2023

Już 29 listopada w Skoczowie w Szkole Podstawowej nr 8 (ul. G. Morcinka 20) w godzinach od 16.00 do 18.00 będzie miała miejsce mobilno-diagnostyczna wystawa Expo Zdrowie.

W trakcie wystawy, zwiedzający na każdym z 8 stoisk prezentujących zasady zdrowego stylu życia, mogą zdobyć cenne informacje na temat swojego zdrowia i sprawdzić, w jakiej są formie. Podczas programu można np. zmierzyć ciśnienie, tkankę tłuszczową, wydolność płuc, sprawdzić swoją kondycję fizyczną i skorzystać konsultacji z lekarzem. Przewidziana jest również degustacja zdrowych posiłków.

Każdy z uczestników opuszcza wystawę z kompletem informacji o stanie swojego zdrowia i o tym, jak je poprawić bądź utrzymać na dobrym poziomie.

Program EXPO Zdrowie ma na celu propagowanie zarówno wiedzy, jak i właściwych postaw prozdrowotnych w naszym społeczeństwie. Pragnieniem organizatorów jest poprawa stanu zdrowia Polaków i zapobieganie chorobom cywilizacyjnym.

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij