Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Skoczów

Atrakcyjna wystawa zdrowotna po raz kolejny w Skoczowie

13.11.2013, EXPO Zdrowie

Już 18 listopada w Skoczowie będzie można bezpłatnie sprawdzić swój wiek biologiczny, czyli wiek wskazujący na stan zdrowia. Przechodząc szereg prostych badań, poznamy główne czynniki wpływające na długość i jakość życia. Wszystko to w trakcie wystawy EXPO Zdrowie organizowanej przez filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Skoczowie. Wstęp wolny!

Wolontariusze na ośmiu stoiskach będą promować tyleż zasad zdrowia: dietę, ruch, wodę, światło słoneczne, wstrzemięźliwość, powietrze, odpoczynek, zaufanie. Wystawa gościła wcześniej w innych miastach Polski, m.in. w Cieszynie, Wiśle, Poznaniu, Gdańsku, Koninie, Gdyni, a ostatnio w Węgrowie.

Początki EXPO Zdrowie sięgają lat 80. XX wieku. Dzisiaj po niemal 30 latach ta propagująca zdrowy styl życia ekspozycja znana jest na wszystkich kontynentach. W Polsce pierwsze EXPO Zdrowie odbyło się w 2010 roku i od tego czasu impreza cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

To już druga taka wystawa w Skoczowie. EXPO Zdrowie odbędzie się w poniedziałek, 18 listopada w Zespole Szkół nr 1, przy ul. G. Morcinka 20, w godzinach 17–19. Goście odwiedzający wystawę będą mogli m.in. poddać się badaniu poziomu cukru, wydolności płuc czy testowi wysiłkowemu. Ponadto w programie indywidualne konsultacje lekarskie i degustacja zdrowych potraw.

Program jest dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Skoczowa. 

Czytaj więcej o EXPO Zdrowie.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

27 421 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów

Nr konta bankowego:
24 2030 0045 1110 0000 0278 5610

Kierownik: Andrzej Cichy
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 606 449 927

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij